Кафе муабет

Погледнете каков фраер е момчето на Наташа Родиќ – на прославата кај Цеца сите гледаа во него!

Наташа Родиќ го покажа својот избраник...

Цеца Ражнатовиќ со семејството ја прослави куќната слава Свети Никола, и сите се собраа во вилата на Дедиње.

Фото Инстаграм/Светлана Цеца Ражнатовиќ

Сестрата на сопругата на Вељко, Богдана, Наташа Родиќ дојде рака под рака со своето момче, иако долго време се шпекулираше дека е во врска со синот на Злата Петровиќ.

фото инстаграм/Наташа Родиќ

Таа веќе го демантираше тоа, а сега за прв пат се појави во јавноста со избраникот, и тоа на прославата кај Цеца.

фото курир.рс

Веднаш по неа дојдоа Бојана Родиќ и нејзиниот партнер Мирко Шијан, а сите коментираа колку добро изгледаат сестрите Родиќ.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ

Инаку, Вељко цел ден го помина во својот дом на Дедиње и помогна на мајка си во подготовките за прославата.

ФОТО: Вељко Ражњатовиќ / Инстаграм

Први на прославата дојдоа момчето на Цеца, Богдан Срејовиќ и сопругата на Вељко, Богдана, а веднаш потоа и останатите најблиски гости. Во вилата на Цеца пристигна и Саша Матиќ, кој беше и на прославата на Вики Миљковиќ.

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ
Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

За потсетување, во медиумите извесен период на големо се пишуваше дека третата сестра Родиќ е во врска со синот на пејачката Злата Петровиќ а јавноста коментираше дека на сестрите им се посреќило со тоа што Бојана и Богдана имаат сопрузи поврзани со јавниот живот.

Фото Инстаграм/Наташа Родиќ
фото инстаграм/Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Но сепак Наташа сега демантираше дека тоа е нејзината цел и се појави со новото момче, за кое пак многумина велат дека изглед амногу подобро и од Мирко Шијан сопругот на Бојана Родиќ и од Вељко Ражнатовиќ, сопругот на Богдана.

Фото Инстаграм/Наташа Родиќ

Но она што е сигурно е дека трите сестри каде и да се појават го привлекуваат вниманието со својот изглед.

Фото Инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Наташа Родиќ
Фото Инстаграм/Богдана Родиќ
Фото Инстаграм/Богдана Родиќ
Фото Инстаграм/Бојана Родиќ
Фото Инстаграм/Богдана Родиќ
ФОТО: Богдана Ражњатовиќ / Инстаграм
фото инстаграм/Бојана Родиќ

 

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close