Кафе муабет

Пејачките полудеа по згодниот син на Драгана Мирковиќ: Постојано му се јавуваат, го прогонуваат, а еве како мајка му се грижи за него!

Марко порасна во голем фраер...

Драгана Мирковиќ конечно доживеа нејзиниот син Марко да се појави во јавност, па сите беа изненадени колку е убав синот на пејачката бидејќи досега го немаат видено!

фото инстаграм/Драгана Мирковиќ

Навистина, Марко навистина изгледа како холивудски актер, но Драгана сега има уште една мака плус сите млади пејачки сакаат да го заведат нејзиниот син!

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Како што објавија српските медиуми тој е опасен фраер во Виена и многу девојки лудуваат по него, но Марко сепак сака да ужива во тинејџерскиот живот!

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Неодамна тој наполни 21 година, се запиша на Економски факултет, а хоби му е возење брзи автомобили.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Речиси сите млади пејачки останаа без текст кога видоа каков фраер е синот на Гага, па сега се тркаат која ќе успее да го освои и да и биде снаа на познатата пејачка!

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Иако Марко засега бега од сцената Драгана неодамна била во Белград, па пејачките ја задевале и прашувале за нејзиниот син, некои дури ја молеле да ги запознае со него, а таа само се насмевнала и рекла дека не сака да се меша.

Фото: Инстаграм/ Драгана Мирковиќ

За разлика од другите деца на познатите личности со кои често објавуваат слики на социјалните мрежи, кај Драгана Мирковиќ тоа не е случај.

фото инстаграм/Мануела Бјелиќ

Имено, неодамна и нејзината ќерка Маунела реши да се појави во јавноста и сподели фотографии од себе. Многумина беа изненадени од сличноста на Мануела и Драгана и велат дека е копија на пејачката.
Мануела пред неколку дена го прослави својот дваесетти роденден.

фото инстаграм/Мануела Бјелиќ

Со оглед на тоа што пејачката е многу поврзана за својата ќерка со која има отворена пријателска врска, таа на Инстаграм и го честиташе роденденот со емотивна порака.

фото инстаграм/Драгана Мирковиќ

Ќерката на Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ, секогаш велеше дека не сака да биде дел од јавната сцена и дека нејзините фотографии се на социјалните мрежи.

фото инстаграм/Мануела Бјелиќ

Нејзините родители ја исполниле нејзината желба, но јавноста едвај чека да слушне што е ново во животот на децата на популарната пејачка.

фото инстаграм/Мануела Бјелиќ

Мануела порасна во прекрасно девојче, а нејзината црна коса, полните усни и крупните очи се доказ дека таа е копија на нејзината мајка.

фото инстаграм/Мануела Бјелиќ

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close