Кафе муабет

Пејачката ослабна до непрепознатливост – фановите шокиpaни од новиот изглед!

Како што и самата призна, пејачката направила операција за намалување на желудникот пред две години...

Британската кантавторка, дизајнерка и медиумска личност Кели Озборн со години се бори со вишокот килограми, но сега гордо го „шета“ своето ново тело.

фото инстаграм/ Kelly Osbourne
фото инстаграм/ Kelly Osbourne

Со новиот изглед пејачката предизвика бура од реакции.

Веќе со месеци се коментира за нејзиното тело кое го доведе до совршенство после долгата борба со прекумерната тежина.

фото инстаграм/ Kelly Osbourne
фото инстаграм/ Kelly Osbourne
фото инстаграм/ Kelly Osbourne

Како што и самата призна, пејачката направила операција за намалување на желудникот пред две години:

Еве како изгледаше Кели во 2018

„Тоа беше најдобрата одлука што ја донесов“, изјави Кели, која сега редовно покажува колку е згодна на социјалните мрежи.

фото инстаграм/ Kelly Osbourne
фото инстаграм/ Kelly Osbourne
фото инстаграм/ Kelly Osbourne

Сепак, нејзините придружници велат дека пејачката очигледно освен операцијата направила и други корекции на лицето.

Најновите фотографии на Кели кренаа голема прашина, бидејќи нејзините обожаватели сметаат дека таа изгледа непрепознатлива.

фото инстаграм/ Kelly Osbourne
фото инстаграм/ Kelly Osbourne

„Неверојатно што може да направи операцијата“, „Јас сум збунета, кој е ова?“, „Дали си направила корекција на усни“ – се прашуваат придружниците.

Еве како изгледа сега:

фото инстаграм/ Kelly Osbourne
фото инстаграм/ Kelly Osbourne
фото инстаграм/ Kelly Osbourne
фото инстаграм/ Kelly Osbourne

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close