Кафе муабет

ОВА НИКОЈ НЕ ГО ЗНАЕШЕ ЗА ЈОВАНА ПАЈИЌ: Сопругата на Сале од Тропико Бенд откри шокантна вистина- цела населба била во паника додека по неа трагала полицијата!

Јована решила да ги посети своите пријатели Роми кои ја однеле кај нив дома, а баба и која се грижела за неа кога не можела да ја најде, ги алармирала државните органи.

Пејачката Јована Пајиќ во една прилика истакна дека кога била тинејџерка не можела да се пофали дека била многу мирна. Имено таа за себе вели дека била многу љубопитна и таа особина во една прилика и донела голема неволја.

фото инстаграм/Jovana Pajic
фото инстаграм/Jovana Pajic

Јована решила да ги посети своите пријатели Роми кои ја однеле кај нив дома, а баба и која се грижела за неа кога не можела да ја најде, ги алармирала државните органи.

фото инстаграм/Jovana Pajic
фото инстаграм/Jovana Pajic

– Запознав нови пријатели во паркот, Роми, игравме и тие сакаа да ми покажат каде живеат. Отидов со нив во нивната картонска куќа и си поминав прекрасно. Тој низок таван беше нешто сосема ново и интересно за мене, и мина премногу време во таа игра, а мене ме чуваше баба ми која повика полиција и го крена целиот парк на нозе затоа што ме немаше – се присети пејачката на своите пакости во емисијата Шок Ток и таа додаде дека кога ја пронашле, нејзината баба ја одвлекла до куќата, каде ја чекал воспитно поправен момент.

фото инстаграм/Jovana Pajic
фото инстаграм/Jovana Pajic

Инаку Јована е во брак со популарниот пејач Александар Цветковиќ или во јавноста познат како Сале Тропико со кој има две деца.

И покрај две породувања, Јована може да се пофали со совршена фигура.

фото инстаграм/Jovana Pajic

Важи за една од најатрактивните пејачки а во продолжение погледнете и зошто е тоа така…

фото инстаграм/Jovana Pajic
фото инстаграм/Jovana Pajic
фото инстаграм/Jovana Pajic
фото инстаграм/Jovana Pajic
фото инстаграм/Jovana Pajic

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close