Холивуд

Ова е најтренди фустанот за оваа пролет: Ќе се заљубите во ова издание на Софија Вергара

Покажа како може да се носи ова модно парче...

Софија Вергара и на возраст од 47 години има беспрекорно тело. Таа може да се пофали со совршен изглед на кои подзавидуваат многу дами.

фото инстаграм/Софија Вергара
фото инстаграм/Софија Вергара 

Моментално актерката Софија Вергара е зафатена со снимањето на шоуто за таленти „America’s Got Talent“ во кое учествува како член на жирито, а нејзините модни комбинации не остануваат незабележани кога ќе пристигне на сетот.

фото инстаграм/Софија Вергара

Ѕвездата од серијата „Модерно семејство“ мами воздишки каде и да се појави, па така беше и сега кога одрша модна лекција и воедно покажа како се носи најтренди парчето за оваа пролет.

фото инстаграм/Софија Вергара

Таа на снимањето се појави во пристигна капут со ремен за да го нагласи струкот, кој со години зазема висока позиција на листата на омилени пролетни парчиња.

фото инстаграм/Софија Вергара

Под капутот носеше уште едно неодоливо пролетно парче, фустан украсен со цветен дезен, кој нема конкуренција во пролетните месеци.

фото инстаграм/Софија Вергара

Актерката го искомбинира фустанот со беж сандали на платформа од Џанвито Роси, додека ја носеше популарната ташна Dior Book Tote во беж боја.

Незаменлив моден додаток беа очилата за сонце.

фото инстаграм/Софија Вергара

Во продолжение погледнете уште неколку тренди комбинации на една од најубавите актерки:

фото инстаграм/Софија Вергара
фото инстаграм/Софија Вергара
фото инстаграм/Софија Вергара
фото инстаграм/Софија Вергара
фото инстаграм/Софија Вергара
фото инстаграм/Софија Вергара
фото инстаграм/Софија Вергара
фото инстаграм/Софија Вергара
фото инстаграм/Софија Вергара

Мора да признаеме дека и во најлежерното издание кога носи хеланки и фармерки Софија изгледа беспрекорно…

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close