Кафе муабет

ОБЈАВИЈА ФОТОГРАФИЈА ОД КРЕВЕТ: Огњен Амиџиќ за прв пат ја покажа девојката во вакво издание- повеќе не се кријат

Заминаа во Турција...

Врската помеѓу водителот Огњен Амиџиќ и неговата колешка Мина Наумовиќ е една од главните теми во медиумите во последно време.

фото инстаграм/ Мина Наумовиќ

Водителот сега изненади многумина откако на својот Инстаграм профил објави нејзина фотографија.

фото инстаграм/ Мина Наумовиќ

Огњен кој својот профил на оваа социјална мрежа го користи за хумористични цели и на него редовно објавува фотографии од стапалата, сега ги изненади сите со еден поинаков потег, кога објави слика од својата девојка.

фото инстаграм/Мина Наумовиќ

Со оглед на тоа дека парот од неодамна живее заедно, заедно работат во емисијата „Амиџи шоу“, тие патуваат кога имаат слободно време.

фото инстаграм/Мина Наумовиќ

Сега заљубенииот пар замина во Истанбул, од каде што се огласија и на своите профили на Инстаграм.

Имено, Мина објавила своја фотографија од кревет на која половина лице го прекрила со постелнина, а истото го направил и Огњен.

фото инстаграм/ Мина Наумовиќ

Инаку, Огњен по разводот со манекенката Данијела Димитровска ја криеше врската со помладата колешка, но неодамна потврди дека се заедно, не сакајќи да открива премногу детали од нивната врска.

фото инстаграм/Мина Наумовиќ

Меѓутоа, тој неодамна се пошегува на сметка на својата девојка и покажа доза на љубомора кога Мина доби провокативен костим за капење од Тијана Ајфон во емсија. Кога ги виде минијатурните бикини, Амиџиќ искоментира:

фото инстаграм/Мина Наумовиќ

– Мина може да ги проба подоцна. Ме интересира што доби Мина, дали смее да го носи – рекол Огњен при отворањето на подарокот, а кога видел за каков костим станува збор, ги насмеал сите:

фото инстаграм/Мина Наумовиќ

– Многу е убав. Може да се носи, но дома. Да не излегува јавно и да се слика за Инстаграм – изјави Огњен.

фото принтскрин

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close