Кафе муабет

ОБЈАВЕНА ФОТОГРАФИЈА НА КОЈА СЕ ГЛЕДА СО КОГО ДУШКО УЖИВА ВО ТУРЦИЈА: Карлеуша ја нема ни под точка разно !

Сите гласини паѓаат во вода по оваа фотографија...

Иако медиумите во последниот период постојано ги разведуваа се чини дека Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ одлично функционираат.

foto instagram
foto instagram

Пред извесно време Душко се најде во центарот на вниманието поради наводното неверство со Ана Јовановиќ, поранешната сопруга на пејачот Пеџа Јовановиќ- Близнак.

Но по се изгледа дека сите гласини паѓаат во вода по оваа фотографија која се појави на социјалната мрежа Инстаграм, а на која се гледа со кого Душко ужива додека е во Турција.

фото инстаграм

Многумина ја поврзуваа и Јелена со други мажи но пред извесно време пејачката која важи за една од најконтроверзните на Балканот, реши да ја овори душата и конечно проговори за односот со нејзиниот сопруг.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Тие се во брак 12 години и имаат две ќерки Ника и Атина.

фото инстаграм

Живели за добриот, искрен, непокварен човек покрај мене, татко на две ќерки кои неизмерно ги сака, за одличниот спортист. Живели со човекот кој никогаш не изневерувал, понижувал или засрамил. НИКОЈ. НИКОГАШ. Човек без ниту една дамка, кој за жал трпи најстрашни напади од таблоидите. ПОРАДИ МЕНЕ. Поточно поради нивната болна омраза кон мене. Треба да напишам: НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ТЕ ИЗВАЛКА ДУШКО, нема такво ѓубре, лоши намери, лаги што можат да го уништат добриот човек и неговото семејство. Неизмерно ми е жал што баграта го спомнува твоето име … тие ќе мораат да клекнат на колена бидејќи се недостојни, напиша во една прилика Карлеуша.

foto instagram
foto instagram

Пејачката на неколку пати откри и детали за своите ќерки. Таа истакна дека поголемата ќерка Атина која има 12 години, а веќе стана миленичка на јавноста доста наликува на неа физички, но кога станува збор за емоциите, помалата ќерка Ника која има 11 години е иста како неа.

foto instagram
фото инстаграм

„Ника ги покажува своите чувствува, додека Атина не сака да зборува за тоа. Двете се многу емотивни и чувстивтелни. Со Ника се разбирам само со поглед, многу е интелигентна и врзана за мене.

фото инстаграм

Понекогаш нејзините изјави се многу зрели како за дете од 11 години. Многу ме потсетува на мене кога бев мала. Од друга страна, Атина во физичкиот изглед е копија на мене“ вели Јелена и додава: Атина има 12, а Ника 11 години, рано е зборувам за нивната идна професија бидејќи тоа кај децата се менува од година во година. Тие треба да знаат дека со влегувањето во светот на социјалните мрежи, нивниот раст се забрзува на суров начин. Можам само да кажам дека сум гордa на двете, на нивното воспитување и скромност.

фото инстаграм

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close