Кафе муабет

Нејзиниот маж спиел со 126 девојки а таа тврди дека не и пречи: Имам корист од тоа!

Иако спиел со многу партнерки пред неа сега тој е посветен татко и сопруг

Куртни Харгривс од Велика Британија пред неколку дена откри дека не и пречи тоа што нејзиниот сопруг спиел со 126 жени пред врската со неа, додека таа зад себе има само четворица партнери.

 

Foto Instagram/ Courthney Hargreaves

 

Таа тврди дека е задоволна од неговиот број на партнери затоа што сега ги користи придобивките од неговото искуство во кревет, пренесува The Sun.

 

Foto Instagram/ Courthney Hargreaves

 

Сопругот на Кортни,  Елиот уживал во кратки сексуални средби уште од неговата 18-та  година, но и покрај нејзините пријатели што ја предупредуваа дека ќе му здодее за брзо поради тоа што нема доволно искуство, парот сега е во среќен брак со две деца.

 

Foto Instagram/ Courthney Hargreaves

 

“Со богатото искуство на Елиот, се**от никогаш не е досаден, открива Куртни додавајќо: Јас скротив див човек и придобивките од тоа се огромни”, рече таа.

Таа исто така се сети како се запознале.

 

Foto Instagram/ Courthney Hargreaves

 

“Елиот ми пријде во еден ноќен клуб и почна да ме шармира. Секој во градот знаеше за неговата репутација. Слушнав дека ретко одел дома сам и спиел со стотици жени. Му реков да се откаже, бидејќи не сакам да бидам само негов број”. – рече Кортни.

Но, по три месеци тие повторно се сретнале во ноќен клуб и овој пат Кортни се согласила да ја однесе дома бидејќи ја загубила својата пријателка.

 

Foto Instagram/ Courthney Hargreaves

 

“Кога ми понуди превоз, му реков” да “и отидов кај него на кафе. Јасно ставив до знаење дека сме само пријатели. Останавме будни скоро цела вечер и разговаравме, и на крајот имавме се кс. Тој беше многу самоуверен во кревет. Следното утро се разбудив, а пријателите му праќаа пораки и го прашуваа како е во последното освојување и го замолија да ме оцени од еден до десет “, се присетува таа.

 

Foto Instagram/ Courthney Hargreaves

Сакала веднаш да замине, но Елиот ја замолл да остане за појадок

 

Foto Instagram/ Courthney Hargreaves

 

“Тој се отвори и ми призна дека ретко одел дома сам од својата 18-та година. Ја ценев неговата искреност и признав дека сум многу неискусна во споредба со него. Му реков дека се плашам дека ќе го изгуби интересот кога сфати дека немам исти вештини, но тоа не го збуни. Елиот го сфати тоа и ние веднаш станавме двојка “, објасни таа.

“После таа прва ноќ, јас никогаш не заминав. Не го натерав да направи тест за полови болести бидејќи тој рече дека е тестиран еден месец пред да се сретнеме и тој секогаш користеше заштита. Знаев дека е искрен и тоа беше основата на нашата врска “, рече таа.

 

Foto Instagram/ Courthney Hargreaves

 

Шест месеци подоцна, Кортни останала бремена.

 

“Беше изненадување, но ние бевме пресреќни. Исак сега има две години, а ќерката Алаја има десет месеци”, додаде таа.

 

Foto Instagram/ Courthney Hargreaves

 

Кортни верува дека никогаш не треба да судите за некоја личност според неговот сексуално минато и додава: “Јас сум таа што профитираше од дивите денови на Елиот. Исто така, знам – да не беше толку див човек порано, немаше да биде толку посветен сопруг и татко сега”. , заклучи таа.

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close