Кафе муабет

Наследничка на империјата „Пинк“ објави шокантна порака и соопшти дека ставила крај на врската со младиот бизнисмен

Повеќе не се заедно...

Јавноста го запозна бизнисменот Илија, кој ја запроси Кристина, откако ја обелоденија нивната љубовна врска.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Имено тој е наследник на семејна компанија која произведува ураниум, па често се слуша дека тој е всушност наследник на кралот на ураниумот.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Семејството на Илија е едно од најуспешните во светот кога е во прашање ураниумот.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Илија има сопствен бизнис, кој го води во Лондон, каде што живее, но и во Обединетите Арапски Емирати.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Има сопствен приватен авион, обезбедување, возачи, како и голем број скапи автомобили кои ги менува речиси секојдневно.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Тој и Кристина се запознале за време на нивното школување во Англија, а Илија бил еден од најдобрите студенти, а се истакнува затоа што знае многу странски јазици.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Но пред неколку дена во медиумите како бомба одекна веста дека Кристина, ќерката на Милица и Жељко Митровиќ ја раскинала веридбата со милијардерот Илија, наследникот на кралот на ураниумот.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Дваесет и две годишната наследничка на империјата „Пинк“ на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм ги избриша сите фотографии со младиот Украинец, а сега се огласи со интимна порака и многумина побрзаа со заклучокот дека тоа е одговор на сите случувања.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

– Бог ви открива одредени работи со причина. Не го игнорирајте она што ви го покажува. Навистина сум најсреќната девојка на светот – напишала Кристина.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Иако многумина очекуваа гала свадба сепак наследничката на Жељко Митровиќ реши да стави крај на врската со Илија.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Пред неколку дена и тој на својот официјален Инстаграм профил објави фотографија на која му се заблагодарува на Бог за лекциите кои ги научил, а многумина помислија дека тоа се однесува на врската со Кристина.

фото принтскрин/Инстаграм

– Боже, ти благодарам за лекциите. Не можев да бидам поблагодарен. Доста е доста е. Време е да продолжам понатаму и да ги остварам моите цели за 2023 година – напиша Илија.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ
Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ
Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ
Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ
Фото: Инстаграм/ Жељко Митровиќ
Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ
Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close