Кафе муабет

Многууу пари доаѓаат за овие четири хороскопски знаци: Од утре ќе им се промени животот- овој знак ќе има голема добивна на игри на среќа

Дали сте меѓу нив...

По речиси 30 години, Сатурн, планетата која ја одредува нашата судбина, влезе во Риби што многу ќе влијае на финансиската состојба на одредени хороскопски знаци.

фото илустрација

Нагласениот знак Риби укажува на тоа дека треба да бидеме внимателни кога се во прашање ветувањата, но и да гледаме пореално на целата ситуација во која се наоѓаме.

фото илустрација

Утре влегуваме во најважниот астролошки период од годината, бидејќи Сатурн влегува во Риби на 7 март.

фото илустрација

Ако се прашувате на кој ќе му се насмевне среќата до 11 март, тоа се следните хороскопски знаци:

ВОДОЛИЈА

Пред вас е успешен период за пари. Рибите можат да бидат одличен партнер за заработка. Ова е период од годината каде што ќе сфатите како најдобро да ги монетизирате вашите идеи и да заработите од повеќе извори.

фото илустрација

РИБИ
Сатурн, планетата која не е во вашиот знак 30 години, се враќа кај Рибите, па треба да се подготвите за период во кој ќе треба да заштедите повеќе. Венера и Јупитер во Овен го чуваат вашиот финансиски сектор до 16 мај, па можете да очекувате парична добивка.

фото илустрација

РАК
Сонцето во Риби ви одговара, па имате пари, но пазете се од лажни ветувања. Некој ќе ви даде ветување за огромни пари, кои нема да бидат толку колку што сте се договориле. Со помош на личност во знакот на Овен можете да заработите пари.

фото илустрација

ДЕВИЦА
Во одличен период сте да разговарате за ново деловно партнерство кое може да биде профитабилно за вас. Некои Девици ќе слушнат за наследство, а добар период е да добијат спонзорство за деловни проекти.

фото илустрација

Стрелецот е знак кој ќе има среќа во игрите на среќа.

фото илустрација

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close