Кафе муабет

Миа покажа како изгледа во деветтиот месец од бременоста- уште неколку дена доаѓа бебето!

Бидејќи пејачите немаа работа и сè беше затворено се чини дека Миа забремени во вистинско време, а сега откри и за колку време доаѓа бебето...

Миа Борисављевиќ најдобро ја искористи ситуацијата со коронавирусот и реши да роди уште едно дете.

foto nstagram
foto nstagram
foto nstagram

Бидејќи пејачите немаа работа и сè беше затворено се чини дека Миа забремени во вистинско време, а сега откри и за колку време доаѓа бебето.

foto nstagram
фото инстаграм
foto nstagram

Да потсетиме, Миа е омажена за нејзиниот колега Бојан Грујиќ и парот веќе ја има ќерката Ема, а неодамна открија дека повторно очекуваат девојче.

foto nstagram
foto nstagram

Миа сега објави фотографија на својот профил на Инстаграм и покажа како изгледа во деветтиот месец од бременоста, па откри уште колку време останува до доаѓањето на нејзината втора ќерка.

foto nstagram
фото инстаграм
foto nstagram

Уште 18 дена – стои во описот на фотографијата.

фото инстаграм
foto nstagram

Фотографијата предизвика бројни коментари, а повеќето придружници на пејачката се согласија дека Миа изгледа одлично непосредно пред породувањето.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
foto nstagram

Таа претходно истакна дека сака да роди уште една ќерка, Грујиќ посакувал момче, а нивната ќерка е воздржана.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

-Сите сме многу возбудени, едвај чекаме да се роди бебето. Тој сака момче, јас сакам девојче. Имам сестра, таа е две години постара од мене и знам колку значи да се има сестра. И Бојан има и сестра, па смета дека треба да бидат брат и сестра. Тој смета дека секоја сестра треба да има брат, а јас мислам дека секоја девојка треба да има сестра – посочи Борисављевиќ на почетокот на бременоста.

фото инстаграм

Многумина сè уште се заинтригирани од фактот зошто Миа и Бојан не стапнаа на лудиот камен, па таа накратко објасни …

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
foto nstagram

– Не знам, ние славиме секој ден, не е важно дали така ќе ги собереме пријателите. Вака сме си самите доволни. Не размислуваме на темата за венчавката – рече тогаш Миа Борисављевиќ.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close