Кафе муабет

Малиот Жељко ќе ви го стопи срцето: Внукот на Цеца во неодоливо издание!

Целиот измачкан со чоколадо ги насмеа сите!

Бојана го сними малиот Жељко како седи со тетката Наташа и јаде чоколадо…

Бојана Родиќ, сестрата на Богдана, пред неколку дена сподели видео од малиот Жељко Ражнатовиќ, и ги насмеа сите.

Фото Инстаграм/Бојана Родиќ

Имено, Бојана го сними малиот Жељко како седи со тетката Наташа и јаде чоколадо.

Фото Инстаграм/Бојана Родиќ

Целиот извалкан околу устата, намачкан со чоколадо по телото и рацете, Жељко г освои симпатите на сите.

– Мјам, мјам! Убаво? Каде си, Жељко? Не си лош, не си – му вели Бојана, додека тој се смее задоволно и премногу слатко.

Фото Инстаграм/Бојана Родиќ
Фото Инстаграм/Бојана Родиќ
Фото Инстаграм/Бојана Родиќ
Фото Инстаграм/Бојана Родиќ

„Премногу е симпатичен“, „Колку слатко се смее, душа“, „Прекрасно дете“, „Колку е среќен“, „Слатко ме насмеа“, „Буквално е сладок како чоколадо“, беа само дел од коментарите.

Инаку денеска се породи и Бојана, која на свет го донесе малиот Зоран Шијан.

Фото Инстаграм/Мирко Шијан

Целото семејство е пресреќно а честитки пристигнуваат од сите страни.

Фото Инстаграм/Мирко Шијан

Среќната вест новопечените родители ја споделија на социјалната мрежа Инстаграм.

Гордиот татко веднаш ја објави веста на социјалните мрежи.

фото инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ

„Се роди Зоран Шијан“, напиша Мирко и додаде колку ја сака Бојана:

„Те сакам најмногу на светот“.

Фото Инстаграм/Мирко Шијан

Инаку тие двајца живеат заедно неколку месеци во Сурчин, во луксузна вила која и припаѓа на Гоца.

Фото Инстаграм/Мирко Шијан
фото инстаграм/Гоца Божиновска
Фото Инстаграм/Бојана Родиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close