Кафе муабет

Македонската кралица на бакшишот во пpoвокативно издание ги изненади фановите

Пејачката објави провокативна фотографија на Инстаграм...

Македонската Северина или во јавноста попозната како Марија Луиса Тодоровска е се’ популарна како на македонската естрадна сцена, така и на социјалните медиуми.

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

Битолчанката Луиса секојдневно објавува доста храбри и провокативни фотографии кои ги оставаат без здив нејзините фанови.

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

Нејзиното вистинско име и презиме е Марија Тодоровска, која во светот на естрадата е позната под уметничкото име Марија Луиса. Атрактивната битолчанка е фолк пејачка која за себе ќе каже дека е кралица на бакшижот.

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

Луиса е една од најозборуваните и може да се каже и една од најзгодните пејачки во Македонија, која не се срами да го покаже нејзиното тело во провокативна облека.

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

Неодамна пејачката потрши дури 5000 евра за да го зголеми задникот во Белград.

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

Неодамна на нејзиниот Инстаграм профил Луиса објави фотографија само по градник, која собра повеќе од 3000 лајкови од нејзините фанови.

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

Пејачката не се срами да го покаже своето разголено тело, а пред некое време се појави и екплицитно видео на социјалните мрежи од нејзиниот бивши дечко.

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

 

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

Фото:Инстаграм/Марија Луиса Тодоровска

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close