Кафе муабет

Луксуз кој не го гледате секој ден… Погледнете во каква куќа живеат Анастасија и Гудељ во Шпанија (ВИДЕО)

Таа е негова голема поддршка...

Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ уживаат во љубовта и го користат секој момент да бидат заедно.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Тие веќе некое време уживаат во љубовта, а дека имаат големи планови за иднината покажува и фактот што сакаат да започнат заеднички живот.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Немања Гудељ поради кариерата моментално живее во Шпанија, а пејачката често патува таму за да помине што повеќе време со својот сакан.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Колку таа го поддржува фудбалерот сведочи и нејзиниот наводен договор да се пресели со фудбалерот во Турција, каде српскиот репрезентативец доби одлична понуда.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Без разлика дали станува збор за Белград, Севиља, Ибица или некоја друга дестинација, заљубената двојка ужива во секој заеднички момент, а Анастасија, која се почесто објавува фотографии од нивното љубовно гнездо, овој пат ги почести своите следбеници со видео.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija)

Анастасија сподели малку од атмосферата од дворот на величествената вила во Шпанија, каде младата музичка ѕвезда поминува се повеќе и повеќе време, а во позадина се гледа сиот луксуз со кој се опкружени.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Додека чекаше нејзиното момче да ги заврши фудбалските обврски, Таша си најде хоби на „Инстаграм“, а судејќи по доброто расположение и коментарите дека никогаш не изгледала поубаво, се чини дека неговото внимание одлично и прилега.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Колку се заљубени тоа не мора никому да го признаат затоа што тоа им се гледа на лицата. Уште од првиот ден кликнаа и на сите им беше јасно дека овој однос ќе биде поинаков– изјавил неодамна извор близок до Гудељ, пренесува „Блиц“.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

За тоа колку е сериозна и стабилна нивната врска, неодамна истакна извор близок до парот откривајќи дека пејачката и фудбалерот планираат да започнат заеднички живот во Турција.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Имено, како што објаснува соговорникот, спортистот добил одлична понуда од фудбалски тим, а Анастасија докажала дека е негова најголема поддршка кога се согласила да се пресели на Босфор со своето момче.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Гудељ доби понуда да се пресели од Севиља во редовите на актуелниот турски шампион, тимот на Трабзон. Неговиот сегашен тим е подготвен да го продаде за огромна сума, моментално се водат преговори, а многу е веројатно дека Немања следната сезона ќе се пресели на Црното Море поради деловните обврски – ја започна приказната изворот, кој потоа откри дека со него ќе замине и наследничката на Цеца.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

– Немања и Анастасија се во сериозна врска и планираат заедничка иднина. Таа беше првата личност на која и кажа дека добил понуда од турскиот прволигаш и и објасни дека е многу веројатно следната година да ја напушти Шпанија. Ја прашал дали би сакала да ги спакува куферите и да замине со него. Се договориле прво да оди во Турција, а кога ќе се смири и ќе се вклопи во околината, ќе му се придружи и Таша – открил соговорникот кој истакнал дека Ражнатовиќ не планира да ја запостави музичката кариера.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Анастасија не планира да се откаже од пеењето. Свесна е дека за да напредува во работата треба многу време да минува во Белград бидејќи тука се сите нејзини колеги и кариерата најдобро ќе ја води од Србија. Исто така, таа е многу врзана за семејството, мајката, братот и внукот Жељко, а одлучила постојано да биде на релација Белград-Турција за да го поддржува своето момче, но и да продолжи со сопствениот раст. Верува дека тоа ќе биде добар тест за нивната врска, била свесна дека сериозна врска со спортист бара одредени жртви и верува дека ќе може да се снајде со тоа темпо на живот – заклучил соговорникот.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close