Кафе муабет

Карлеуша повторно со провокации, а коментарот на Инстаграмот на Тошиќ предизвика хаос!

Популарната пејачка на својот Инстаграм профил објави интересна фотографија која предизвика бура од коментари...

По една година пауза поради вирусот корона, Јелена Карлеуша се врати на своите настапи пред белградската публика.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Популарната пејачка на својот Инстаграм профил објави интересна фотографија која предизвика бура од коментари.

– Ме изгоре сонцето, а вечерва сум на сцена – напиша ЈК под провокативната фотографија.

Речиси во исто време, сопругот на пејачката, фудбалерот Душко Тошиќ, објави на својот Инстаграм профил фотографија во елегантно одело додека разговара на телефон.

Парот, секој на својата социјална мрежа, предизвика огромни позитивни реакции и бројни лајкови.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Еден од придружниците се пошегувал со добро познатата брачна двојка, па под објавата на Душко напишал:

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

– Здраво, Јелена, веднаш облечи се – беше коментарот со насмеани емотикони.

Фото Инстаграм/ Dusko Tosic
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Инаку фудбалерот Душко Тошиќ веќе некое време е во центарот на вниманието а медиумите постојано пишуваа за неговата наводна афера, и развод со Јелена Карлеуша но се чини дека нема ништо од тоа бидејќи како што може да се забележи последниве неколку месеци Душко ги помина во Србија, а слободните денови ги користи за да ужива со сопругата и ќерките, со пријателите, но и да избега на чист воздух во природа.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Жените масовно пишуваат дека му нема „рамен“ кога станува збор за облекувањето и стилот.

Фото Инстаграм/ Dusko Tosic
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

„Овој човек не греши“, „Не знам како се облекуваше претходно, но сега може да држи лекции“, „Што направи Јелена од човекот, модна икона“, „Ех, ако сите фудбалери се угледаа на него “,„ Јелена, сестро, секоја чест, не може да не знае како да се облече кога е со тебе “, се некои од коментарите кои тој ги добива секојдневно.

Фото Инстаграм/ Dusko Tosic
Фото Инстаграм/ Dusko Tosic
Фото Инстаграм/ Dusko Tosic
Фото Инстаграм/ Dusko Tosic
Фото Инстаграм/ Dusko Tosic
Фото Инстаграм/ Dusko Tosic
Фото Инстаграм/ Dusko Tosic

Според коментарите кои ги добива од женскиот пол слободно може да се каже дека тој е миленик кај жените, а на Јелена многумина и завидуваат за овој “полн пакет” маж со сите нишани.

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close