Кафе муабет

Исплива „безобразна“ снимка од една од најзгодните мајки во МАКЕДОНИЈА – се соблече пред камерата, изгледа како милион долари!

Кристина Димитриевска го „збудали“ машкиот род...

Манекенката Кристина Димитриевска во уште едно жешко издание со кое никого не остави рамнодушен…

Познатата манекенка и пејачка често е во центарот на вниманието и заради своите поприлично провокативни изданија со кои речиси секојдневно знае да ги почести бројните обожаватели на социјалните мрежи.

Така беше и овој пат кога убавата мама позираше во жолти тренерки и „кроп топ“ пред огледалото, така што во центарот на вниманието беше нејзиниот разголен стомак на кој се гледаше дека носи кожни детали.

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Таа целото издание го зачини со црни моторџиски чизми и темни очила за сонце, додека косата и беше залижана и врзана во опашка.

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска
Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска
Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Нејзините обожаватели беа воодушевени од ова издание, посебно што се снимаше додека меша со колковите.

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска
Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Но по ова издание следуваше нешто уште поинетересно. Имено, таа повторно позираше пред својот мобилен, но овој пат во толку жешко и провокативно издание што буквално ги запали социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Таа носеше бела широка наметка која што ја соблече пред камерите и го покажа своето бомбастично тело во бикини.

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска
Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска
Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Кристина за оваа пригода избра дводелен модел со тигрест дезен во кој нејзиното тело изгледаше како милон долари.

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска
Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Инаку, Кристина и пред само неколку дена направи вистински „хаос“ кога на Инстаграм сподели снимка на која е само во долна облека. а во центарот на вниманието беа нејзините стомачни мускули.

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска
Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска
Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Камерата беше вклучена и насочена кон овој дел од нејзиното тело, а преку објавата му се обрати на својот личен тренер со зборовите дека е излезена од форма и дека мора да ја земе под своја контрола.

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Како таа изгледаше и во ова свое издание, но и во уште неколку слични комбинации, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитриевска

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close