Кафе муабет

Има три деца а изгледа како “БОМБА”- Ова е најзгодната мајка во шоуто “Ѕвездите на Гранд”!

Атрактивната Ана го одзема здивот...

Ана Влајиќ од Лазаревац со својот изглед ги воодушеви членовите на жирито на Звезда Гранд.

Натпреварувачката се престави со песната „Po mome srcu hodaj“ и „Nije ona nego ja“, Ана добила пет гласови, а себе си си обезбеди учество во вториот круг.

– Ти дадов глас на другата песна, притиснав „да“. Тоа не беше најдобрата изведба на песната и бев заинтригирана од тоа како изгледаш. Убава, убава девојка “, рече Марија Шерифовиќ.

Марија смета дека на Јелена Карлеуша не и се допаднал настапот,и смета дека и го дала својот глас на девојчето во знак на благодарност затоа што ја отпеа нејзината песна.

-Стуткано, очекував повеќе, беше кратка Марија.

Саша Поповиќ изјави дека натпреварувачката е убава и дека изгледа добро со оглед на тоа што е мајка на три деца.

-Не беше се чисто во песната на Јелена, но енергијата што ја поседуваш преовладуваше “, рече Поповиќ.

Босанац исто така изјави дека Ана не била добра во првата песна, но и дека и во втората не се покажала најдобро.

-Тоа е мелодија, се вртат 4 такта, ако не можеше тоа да го отепееш, тогаш не можам ни јас да кажам да“, изјавил Драган.

Додека сите даваа по некој негативен коментар, Карлеуша беше фасцинирана од тоа што Ана е мајка на три деца.

-Секоја чест како изгледаш. Твојата линија, тело, лице се показател за тоа како треба да изгледа жена која се држи до себе, како треба да се негува,држи, ти честитам, изгледаш како милион долари “, рече Јелена и додаде дека Ана ја потсетува на принцеза од 1001 ноќ, пишува Политика-Експрес.

„Поради мојата песна, не би ви дала глас. Моите песни се голем залак, само затоа што се чини едноставна, сите тие едноставно не се едноставни, многу текст, нема време да се земе здив, не секој може да ја отпее. Врвните пејачи не можат да ја пеат мојата песна. Кога правам песна, ја нарекувам најдобар вокал “, рече Јелена.

Во продолжение уште неколку фотки од оваа атрактивна мајка која важи за најзгодните во „Ѕвездите на Гранд“.

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close