Кафе муабет

ЕВЕ ШТО ПРЕТХОДЕШЕ НА РАСКИНУВАЊЕТО: Ѓорѓе се напил па се скарале, не можеа да го сокријат проблемот што е присутен со години?!

Тие раскинале мирно...

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, по пет години ја раскина врската со младиот бизнисмен Ѓорѓе Куљиќ.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

Парот спогодбено раскина, и како што беше пренесено во медиумите трето лице немало, но сега на виделина излезе и вистинската причината за разделбата.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Парот отсекогаш им бил интересен на медиумите и на седмата сила па откако почнаа да се забавуваат, камерите ги следеле секогаш кога излегувале од домот.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Така камерата на „Папарацо Лов“ пред извесно време го сними расположениот пар како излегува од роденденската забава, а она што е интересно е што Анастасија и Ѓорѓе излегоа одделно.

Тие разговарале, се смееле и се задевале низ прозорецот од автомобилот во кој седела Ражнатовиќ, а девојките по ова продолжиле со забавата, додека момчињата си заминале дома.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Еднаш дури ги снимиле кога се расправале, кога Анастасија излегла од автомобилот, но Куљиќ многу брзо ја расположил.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

Инаку многумина го коментираа и нивниот стајлинг. Имено пејачката од својот дом знае да излезе и во поопуштено издание, воглавно тоа е спортска комбинација но тоа не е случај со Ѓорѓе кој постојано е во костим.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

“Тој е опасен бизнисмен, постојано е на мобилен телефон, зборува, склучува договори. Кога и да го видам е во некоја акција, секогаш е добро облечен. Никогаш не сум го видел во тренерка, секогаш е во кошула, без разлика дали се фармерки или панталони, ми се чини дека се одличен пар, таа е секогаш насмеана, често се шетаат на крајот на вечерта“, истакна неодамна извор за Информер.

фото архива

Куљиќ и беше познат на јавноста уште пред да влезе во романса со Ражнатовиќ, а се шпекулираше дека пред врската со Анастасија се забавувал со дури две познати девојки, пренесуваат тамошните медиуми.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

Како што се пишуваше, згодниот бизнисмен пред да биде со ќерката на Цеца, бил со старлетата Станија Добројевиќ но сепак, овие шпекулации никогаш не се официјално потврдени.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Се шпекулираше и дека е во врска со тогашната цимерка Ања Стојковиќ, ќерката на Драган Стојковиќ Пикси, со која живеел додека студирал во Америка.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Како што е познато, Куљиќ е богат бизнисмен кој својата кариера ја градел за време на студентските денови во Америка, каде долго време живеел и студирал во Њујорк, а потоа таму започнал бизнис со камиони.

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

Ѓорѓе сака да се дружи, има група пријатели со кои често сака да оди на патувања или излети.
Со Анастасија ги сподели своите интереси за далечни дестинации и незаборавни одмори.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

И покрај опишаниот турбулентен емотивен живот на нејзиниот партнер, Анастасија никогаш не изразила љубомора.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Имам среќа што на момците им бев прва или втора девојка, па не размислував за бившите девојки. Сите беа постари од мене, мојот сегашен дечко е девет години постар од мене. Немав на што да бидам љубоморна, сето тоа пред мене беше несериозно – изјави претходно Ражнатовиќ.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close