Кафе муабет

Еве каде живее Душко Тошиќ 2 месеци по скандалот со Карлеуша: Ова видео открива се!

Парот реши да и даде шанса на љубовта...

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ изминатиов период беа во центарот на вниманието, а по разни шпекулации беше откриено каде живее фудбалскиот менаџер.

Фото Инстаграм /Душко Тошиќ

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, по турбулентен период и конфликт што се случи за Божиќ, успеаја да најдат заеднички јазик и, веројатно, да ја подобрат нарушената врска.

Фото Инстаграм /Душко Тошиќ

Многумина посакаа крај на нивната љубовна приказна која трае долги 13 години, а сега конечно е откриено дали се се вратило во нормала.

Фото Инстаграм/ Душко Тошиќ

Да потсетиме, Јелена за Денот на вљубените на социјалните мрежи се пофали со розите кои ги добила, а многумина тоа го протолкуваа како гест на нејзиниот сопруг.

фото инстаграм/Јелена Карлеуша

Исто така, откако му истече забраната на Душко за приближување кон сопругата, која траеше еден месец и по враќањето од Турција, екипата на емисијата „Папарацо лов“ „улови“ каде се движи поранешниот фудбалер и дали живее со сопругата и нивните ќерките Атина и Ника..

Имено, камерите на споменатата емисија го снимиле Душко пред семејниот дом како влегува во гаражата , а од тоа произлегува заклучокот дека тој се уште живее со сопругата Јелена Карлеуша.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Веќе нема сомнеж дека парот решил да поработи на несогласувањата, а Душко се враќа дома кај сопругата Јелена.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Пред извесно време поп дивата Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил објави порака која замисли многумина.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Имено, пејачката сподели фотографија со цитат, а многумина се сомневаат дека пораката е упатена до Душко.

фото инстаграм/Јелена Карлеуша

„Ако мажот очекува жената да му биде ангел во животот, прво мора да ѝ направи рај, бидејќи ангелите не живеат во пеколот“, објави пејачката.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Душко Тошиќ со пријателите го прослави својот 37 роденден во родниот Зрењанин.

фото нстаграм/Душко Тошиќ

Откако неодамна беше во центарот на вниманието поради наводни обвинувања за семејно насилство, кои остро ги отфрли во порака до јавноста, Тошиќ направи прослава на која покани пријатели, меѓу кои имаше и сегашни и поранешни фудбалери.

Во тој период Јелена и нивните наследнички беа во Дубаи.

фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Имено наместо Божиќ да го дочекаат во мир, љубов и радост, пејачката и поранешниот фудбалер се најдоа во ударни вести.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Пејачката наводно побарала помош од полицијата бидејќи Душко физички ја нападнал.

фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

За немилиот настан Јелена кратко проговори на Инстаграм, апелирајќи до јавноста и медиумите да престанат да шпекулираат и да ги остават неа и нејзиното семејство на мира.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Пејачката го пријавила својот сопруг во полиција на 7 јануари, тврдејќи дека ја плукнал и и удрил шлаканица. На познатиот фудбалер му беше изречена итна мерка забрана за приближување до Јелена во траење од 48 часа, која потоа беше продолжена на уште 30 дена.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша
Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close