Кафе муабет

Денес е денот кога се се менува! Карлеуша се појави на суд за насилството на Душко (ФОТО)

Прозборе за скандалот на Божиќ...

Јелена Карлеуша конечно се појави на рочиштето и проговори за конфликтот со Душко!

фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Денес е денот кога се се менува

Јелена Карлеуша пристигна во Првото основно јавно обвинителство на улицата Катаниќева, каде за првпат проговори за семејното насилство што се случи во вилата на Дедиње утрото на Божиќ.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша на сослушувањето пристигна во стил на дива, придружувана од нејзиниот менаџер и пријател Зоран Бирташевиќ, а медиумите веќе објавија дека Душко нема да биде кривично гонет.

фото инстаграм/Јелена Карлеуша

Таа во обвинителството остана само десет минути, а по појавувањето пред медиумите не даде никакви изјави, и беше изненадена од бројот на присутните новинари.

фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

– Дали сте нормални? Зошто дојдовте во толкав број? ги прашала нејзините колеги.

За медиумите се уште е непознато како завршиле работите во врската меѓу брачната двојка Карлеуша и Тошиќ, бидејќи парот избрал да не се огласува по тој повод.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Неодамна Карлеуша изјави дека со Душко секогаш се било во ред.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

– Со Душко секогаш се беше во ред. Дали нешто не беше во ред со него? Мислам, секогаш сум го велела тоа, но сега имам потврда. Неодамна сите го видовте на мојот профил на Инстаграм – кратко изјавила Карлеуша за српските медиуми.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Изминатиов период беа во центарот на вниманието, а по разни шпекулации беше откриено каде живее фудбалскиот менаџер.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, по турбулентниот период и конфликт што се случи за Божиќ, успеаја да најдат заеднички јазик и, веројатно, да и дадат уште една шанса на нарушената врска.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Многумина посакаа крај на нивната љубовна приказна која трае цели 13 години, а сега конечно е откриено дали се се вратило во нормала.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Исто така, откако му истече забраната на Душко за приближување кон сопругата, која траеше еден месец и по враќањето од Турција, екипата на емисијата „Папарацо лов“ „улови“ каде се движи поранешниот фудбалер и дали живее со сопругата и нивните ќерките Атина и Ника..

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Имено, камерите на споменатата емисија го снимиле Душко пред семејниот дом како влегува во гаражата вечерта, а од тоа произлегува заклучокот дека тој се уште живее со сопругата Јелена Карлеуша.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Веќе нема сомнеж дека парот решил да поработи на несогласувањата, а Душко се вратил дома кај сопругата Јелена.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close