Кафе муабет

ГО ИЗНЕВЕРИВ СОПРУГОТ НА ДЕНОТ НА НАШАТА СВАДБА: Тврдам дека сум одговорна мајка и сопруга иако се уште спијам со друг!

Не бев толку луда да го изневерам мојот нововенчан сопруг за време на венчавката, но тоа едноставно се случи...

Оваа девојка реши да биде сосема искрена и јавно призна за своето неверство.

Себеси се опиша како дива девојка која во младоста го изневерувала секое момче со кое била, но посочува дека со текот на годините се смирила кога го запознала своето момче со која решила да го помине животот.

Некои ќе речат дека сум лесна девојка, но што да правам кога сакам ceкс. Одговорно тврдам дека сум добра личност, а денес добра сопруга и мајка.

Веројатно нема да ми верувате, кога ќе ја слушнете приказната за најлудиот настан во мојот живот, што се случи на нашата венчавка, започнува со својата исповед.

Јас и мојот сопруг бевме заедно две години а јас повремено спиев со неговиот најдобар пријател и иден кум на венчавката, за кого тоа беше само авантура: тој немаше намера да остане со мене, или нешто слично. Ни беше убаво и бевме доволно внимателни за никој да не дознае ништо.

Не бев толку луда да го изневерам мојот нововенчан сопруг за време на венчавката, но тоа едноставно се случи.

По процедурите во општината и црквата, започнаа свеченостите во ресторанот. Игравме, пеевме и пиевме, а мојот сопруг испи многу.

Додека танцувавме на некои од нашите омилени песни, кумот ме прегрна околу половината, и ми рече нежно на уво дека би сакал да имаме сe-*с на свадбената маса, пред сите гости.

Му реков да не прави будала од себе, но како можам да лажам дека тоа што го рече ме остави рамнодушна?

Најдобриот пријател на мојот сопруг беше голем љубовник.

Времето минуваше, а јас повеќе и повеќе пиев – постојано флертувавме, а тој повремено доаѓаше да игра со мене и ме прегрнуваше за одеднаш да ја спушти неговата рака на мојот задник.

Кон крајот на свеченоста, мојот сопруг беше премногу пијан и седеше на масата додека јас разговарав со моите роднини. Потоа се приближи кумот и ми нареди да одам со него. Не бев ни свесна дека е толку луд.
Тој ме однесе во една од собите на првиот кат – сопственикот му беше пријател, па така и успеал да го добие клучот.

Му реков дека не е нормално ова што го прави но едноставно не можев да одолеам! Тоа беше најубавиот сеk-с за нас. траеше кратко но слатко. За среќа, не ја искинавме венчаницата од страст.Јас ја исчистив размачканата шминка и го ставив велот.

По венчавката, во соседството се шушкаше за овој настан, и мислам дека мојот сопруг дозна се. Сепак, тој е нежен и толерантен човек и можно е да не ми кажал ништо затоа што му било премногу непријатно. Сфати, веројатно, дека му е полесно да не верува во ништо и да не проверува.

Foto: michele piacquadio / Alamy / Alamy / Profimedia

Никогаш повеќе не спиев со мојот кум и му реков дека ми е супер со него но дека ова што го правиме е лудост.

Наскоро се пресели во Германија, па тоа многу ми помогна.

Сепак, од време на време сè уште имам скс со едно момче и повторно се сомневам дека мојот Саша знае сè, но не зборува ништо. Јас тврдам дека сум добра сопруга и мајка на нашите две ќерки и тој знае како да го цени тоа.

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close