Кафе муабет

Водителката на Телма ужива во Будимппешта – ПОГЛЕДНЕТЕ КОЈ Е ЗГОДНИОТ ФРАЕР ВО ДРУШТВО НА ЈАНА СЕРАФИМОВА

Водителката ужива во Будимпешта...

Водителката на Телма Јана Серафимова каде и да се појави привлекува внимание со својот шарм и посебна убавина.

               Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

Важи за една од најубавите и најпрофесионални новинари и водители во Македонија.

  Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

Честопати ја гледаме во необични, но уникатни дизнајнерски креации во кои изгледа прекрасно.

  Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

Па така на концертот на кралот на валцерот Андре Риу се појави во посебно издание и го украде шоуто.

  Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

Таа блескаше во преубав бел фустан од македонската дизајнерка Антонија Ристовска со кој никого не остави рамнодушен.

  Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

Јана е позната и по тоа што со својот вереник Горан направија свадба за паметење.

  Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

Водителката и на својата свадба блескаше во невестинска креација од македонската дизајнерка Ристовска.

  Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

Дека убавината е навистина наследна доказ се водителката и нејзиниот брат Никола.

  Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

Јана и Никола се доста блиски па така таа нескромно споделува за секој негов успех

.  Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

Никола е фудбалер кој моментално игра и живее во Унгарија.

  Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

И дека ништо не е случајно покажува тоа дека неговата сестра, водителката Јана ја води спортската емисија ,,Ферплеј со Јана’’

  Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

Јана неодамна сподели неколку фотографии на кои се гледа дека водителката ужива во Будимпешта со нејзиниот брат.

  Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

Од споделените објави очигледно дека празничната магија на Будимпешта  ги освоила срцата на братот и сестрата.

 

  Фото:Инстаграм/Јана Серафимова

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close