Кафе муабет

ВИСТИНСКА БОМБА: Погледнете како изгледа сопругата на Дарко Филиповиќ!

Сопругата на пејачот Дарко иако ретко се појавува во јавноста, сепак често објавува фотографии на својот Инстаграм профил...

Познатиот фолк пејач Дарко Филиповиќ веќе со години е во брак со Јасмина Филиповиќ за која многумина тврдат дека е најубава сопруга на музичарите.

Фото Инстаграм/Дарко Филиповиќ
Фото Инстаграм/Дарко Филиповиќ
Фото Инстаграм/Дарко Филиповиќ

Таа со своите фотографии ги полнеше страниците на порталите, но очигледно и кога е облечена не изгледа ништо помалку пpoвoкативно.

Сопругата на пејачот Дарко иако ретко се појавува во јавноста, сепак често објавува фотографии на својот Инстаграм профил.

Фото Инстаграм/Јасмина Филиповиќ
Фото Инстаграм/Јасмина Филиповиќ
Фото Инстаграм/Јасмина Филиповиќ
Фото Инстаграм/Јасмина Филиповиќ

Имено, таа има бројни фотографии на кои се гледаат нејзиното атрактивно тело и атрибути, а нејзините придружници се воодушевени од тоа како изгледа.

Облечена во ултра краток фустан со длабоко деколте Јасмина ја истакна витката фигура а заводливите пози предизвикаа лавина реакции.

Фото Инстаграм/Јасмина Филиповиќ
Фото Инстаграм/Јасмина Филиповиќ

Јасмина седна на работ од креветот,а нозете и градитебеа во прв план.

Нејзините следбеници останаа без збор и токму таа фотографија е една од најкоментираните.

Покрај споменатото, таа има и фотографии во бикини кои многу потсетуваат на објавите на светски познати инфлуенсерки.

Фото Инстаграм/Јасмина Филиповиќ
Фото Инстаграм/Јасмина Филиповиќ
Фото Инстаграм/Јасмина Филиповиќ

Дарко се уште добро заработува од песната „Она, она“ која што ја објави пред 15 години. Популарноста му овозможи со години да настапува секој викенд во регионот и во странство, а пејачот парите што ги заработуваше не ги вложуваше во снимање на нови песни, туку во недвижности.

Фото Инстаграм/Јасмина Филиповиќ

„Откако влегов во Ѕвездите на Гранд веднаш почнав да вложувам во недвижнини, но в принцип воопшто не работам со недвижности. Вложив во неколку апартмани во Грција, кои ги изнајмувам, и тоа е таа приказна“ го објасни Филиповиќ својот бизнис во една пригода за српските медиуми.
Пејачот покрај овие апартмани, има и три стана во Белград, а како што пренесуваат српските медиуми пејачот заедно со својата сопруга и ќерката Настја живее во стан со седум соби додека другите два ги издава под кирија.

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close