Кафе муабет

Вака изгледа одмор од 35.000 евра- Анастасија покажа како ужива на Ибица!

Заедно е со семејството на своето момче...

Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ веќе неколку месеци се во љубовна врска а сега отпатуваа на Ибица, од каде пејачката редовно објавува видеа на кои се гледа како си поминуваат.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ одлучија првите денови од летото да ги поминат на море.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Двојката отпатувала на Ибица каде уживаат далеку од белградската гужва и бројните обврски.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија сподели видео со своите придружници, на кое се гледа во какви природни убавини ужива со Немања, па не е чудно што Гудељ издвоил дури 35.000 евра за престој во ова парче рај.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Ражнатовиќ и нејзиното момче уживаат „за сите пари“, а очигледно Немања знае како да и угоди.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Да потсетиме, Гудељ на Анастасија и го подари ова патување токму за нејзиниот роденден, од кое пејачката дефинитивно е воодушевена.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Со нив се и братот на Немања, Драгиша, како и неговата мајка Оливера и сестрата Вања.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија е во одличен однос со сите членови на неговото семејство, што може да се види и од заедничките фотографии што ги објавуваат на социјалните мрежи. пејачката реши да издвои неколку дена, да се одмори и да собере енергија што ќе и биде погребна за бројните летни настани.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Таа ужива во бањањето и сонцето, но не заборава и редовно да ги известува своите фанови и да им покаже како си поминува.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Често пати знае да сподели и фотографија на која изгледа провокативно во костим за капење и да измами воздишки кај сите.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Згодната Анастасија реши да покаже како изгледа кога одмора, па се снимаше додека лежеше на лежалката во „незгодна“ поза, „покриена“ само со костимот за капење со тенки ленти кои се мотаа по целото нејзино тело.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Пејачката го покажа своето извајано тело, па доби низа коментари на сметка на нејзиниот изглед.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Да потсетиме, фудбалерот веќе некое време е во центарот на јавноста, бидејќи пред Анастасија го поврзуваа со пејачката од групата „Хурикејн“, Сања Вучиќ.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Освен тоа јавноста на големо се прашува како ја освоил младата пејачка и што ли поседува тој за да девојките лудуваат по него, а фотографиите на неговиот Инстаграм профил го даваат одговорот на сите овие прашања.

фото инстаграм/Немања Гудељ
фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Не, само што е харизматичен, туку и одличен спортист кој поседува тело од милион долари.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Тој е атлетски граден и е сон на многу девојки, а Анастасија е вистинската среќа за него, бидејќи го освои најпопуларниот фудбалер во регионот, пишуваат српските медиуми.

фото инстаграм/Немања Гудељ

И семејството на Гудељ има јасен став за Анастасија Ражнатовиќ.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Кога беше објавено дека ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ се забавува со фудбалерот, по крајот на врската од бизнисменот Ѓорѓе Куљиќ, многумина се запрашаа како се согласува Анастасија со најблиските на Немања.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Според она што го пишуваат медиумите, идната свекрва на Анастасија, Оливера Гудељ, по заедничкото дружење во Севиља, само го зацврстила позитивното мислење кое го имала за избраничката на својот син, а исто така и сестрата Вања и братот Драги го имаат истиот став.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија, инаку е една сосема приземна и пристојна девојка, а кога семејството Гудељ е во прашање не ни можеше да глуми ѕвезда.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Немања, покрај татко му фудбалер има израснато во богатство, а и самиот многу млад постигна голем успех, така што тешко дека некоја девојка може да гледа од висина.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Меѓутоа, Анастасија не е ни замислена, не глуми ѕвезда, бидејќи, без оглед на богатството, живеела еден сосема нормален живот, на што нејзината мајка Цеца отсекогаш инсистирала – тврди извор за „Свет&Скандал“.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close