Кафе муабет

БИОПОЛИМЕР И ЈА ДЕФОРМИРАШЕ УСТАТА: Сите ја коментираат Наташа Родиќ по естетската корекција!

Сега изгледа совршено...

Наташа Родиќ во една прилика предизвика лавина коментари кога на социјалните мрежи отворено проговори за естетски зафати.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ

– Јас лично имам биополимер, и не би советувала никого да го прави тоа бидејќи се деформира со текот на времето – изјави тогаш Родиќ.

фото инстаграм/Наташа Родиќ

– Треба да бидете умерени во се, но секако поддржувам ако имате комплекс што може да се реши на тој начин. Зошто да не?! – изјави Наташа преку Инстаграм, одговарајќи на прашања на следбениците.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ

Родиќ сега позираше самоуверено гледајќи во камерата, со нејзините усни во преден план, а нејзините придружнички заклучија дека овој пат корекцијата на усните била повеќе од успешна.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ

Инаку Наташа сега е една од најпопуларните млади дами чиј чекор медиумите бурно го следат. Таа остана единствената сестра Родиќ која се уште не е мажена па поради тоа е интересна за јавноста.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
фото инстаграм/Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ

Долго време се шушкаше дека Наташа е во врска со снот на познатата фолк пејачка Злата Петровиќ, но по долго време молчење таа го покажа своето момче на семејната слава на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
фото инстаграм/Наташа Родиќ

Многумина велат дека момчето на Наташа, изгледа многу подобро и од Мирко Шијан сопругот на Бојана Родиќ и од Вељко Ражнатовиќ, сопругот на Богдана.

Фото Инстаграм/Наташа Родиќ
фото инстаграм/Наташа Родиќ
фото инстаграм/Наташа Родиќ
фото инстаграм/Наташа Родиќ

Но она што е сигурно е дека трите сестри каде и да се појават го привлекуваат вниманието со својот изглед.

Фото Инстаграм/Богдана Родиќ
Фото Инстаграм/Богдана Родиќ
Фото Инстаграм/Богдана Родиќ
Фото Инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ
Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ
Фото Инстаграм/Бојана Родиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close