Кафе муабет

АУУУ КАКОВ ЛУКСУЗ: Ѕирнете во станот на Ана Севиќ – пејачката мислела на секој детал!

Судејќи по нејзините фотографии на Инстаграм - станот е опремен по најнови стандарди.

Пејачката Ана Севиќ го чека своето трето дете, а својата оаза на мирот ја најде во семејната куќа во Врачар, каде живее со сопругот Даниел Недељковиќ и ќерките Лорена и Сена.

фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ

Станот го опремиле по свој вкус, а Ана очигледно се грижела за секој детал. Судејќи по нејзините фотографии на Инстаграм – станот е опремен по најнови стандарди.

фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ
Фото: Инстаграм/ Ана Севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ

Интересните парчиња мебел, како необичната полица под телевизорот,  и интересните уметнички слики на ѕидовите, прават нивниот дом да изгледа светски.

фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ

За потсетување, Ана Севиќ е во петтот месец од бременоста. Таа го чека своето трето дете а како што може да се забележи од социјалните мрежи пејачката блеска во својата блажена состојба.

фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ

Познатата пејачка пред неколку дена славеше роденден и објави неколку фотографии на кои е со ќерките и сопругот, а сега објави и неколку на кои позира тип-топ средена и со гоооолем букет со ружи во рацете.

фото инстаграм/Ана Севиќ

Нејзините фанови се воодушевени од тоа како изгледа, но и од начинот на кој позираше со букетот ружи.
Колку е среќна и задоволна од животот можеме да видиме и од фотографиите од роденденот, каде блеска покрај своите најмили.

 

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close