Кафе муабет

АУУУ КАКВА БОМБA: Нема да верувате како изгледа сега Јелена Карлеуша, го промени имиџот- се затегна во бел латекс и го запали Инстаграм!

Доби многу позитивни коментари...

Пејачката Јелена Карлеуша важи за кралица на трансформациите, па овој пат избра сосема поинаков имиџ од вообичаениот.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Поп ѕвездата објави фотографии од лифтот, коi овој пат, судејќи по коментарите и лајковите, го „запали“ Инстаграм.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Имено, Јелена на Инстаграм објави две нови фотографии на кои покажа уште една трансформација, но и совршена фигура која потсетува на песочен часовник.

фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Карлеуша направи две селфиња во огледалото на својот лифт, а целиот стајлинг е сосема поинаков од другите во кои сме навикнати да ја гледаме.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Невозможно е да не се забележи дека ЈК повеќе не носи долга руса коса, туку е скратена во познатата Боб фризура.

Белиот латекс целосно ја следеше линијата на телото, откривајќи го стомакот. Меѓутоа, кога се сврте, задникот и беше во преден план, резот на долниот дел беше многу низок,при што ѕиркаше затегнатиот задник на пејачката.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

„Каква бомба си“, „Овој лифт води во друга димензија“, „Ти си совршена“,  „Колку си згодна“, „Нема поатрактивна жена на Балканот“, „Божица на стилот и добриот вкус, секој дел од тебе секогаш се труди да изгледа совршено во секоја прилика“, „Доаѓа нова ера на естетиката“, се само дел од коментарите.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Инспирирана од главната хероина на филмот „Петти елемент“, Мила Јововиќ, Карлеуша се облече во тесен костим, па ја скрати косата и направи шишки. Покрај тоа, таа користеше посилна шминка, и предизвика бројни коментари на Инстаграм.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша (42) има повеќе од 2,4 милиони следбеници на Инстаграм, а со секоја нова објава ги изненадува своите верни фанови.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Пред извесно време среде скандалот со нејзиниот сопруг, Душко Тошиќ таа уживаше во топлиот Дубаи.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Иако е во центарот на семеен скандал на Јелена ништо не може да и го расипе задоволството, а тоа уште еднаш го покажа преку својот Инстаграм.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Тесниот црн костим за капење со необичен крој особено ја истакна нејзината извајана фигура, а со очила на лицето и марама на главата на многумина им даде причина за коментар.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

„Колку си совршена, никој не ти е ни до колена на овие простори“, „Кралица“, „Изгледаш брутално“, се само дел од коментарите кои ги добила.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Покрај оваа фотографија, таа сподели уште неколку, и секоја е провокативна на свој начин.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close