Кафе муабет

АНТОНИА ГИГОВСКА ЈА СКРАТИ ДОЛГАТА КОСА И НАПРАВИ БУМ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ – Пејачката не остави никого рамнодушен со оваа трансформација

Го промени имиџот...

Антониа Гиговска, девојчето кое не’ претставуваше на ,,Пинкови ѕвездички’’ порасна во вистинска убавица која денес има агенда полна со настапи ширум државата.

фото инстаграм/Антонија Гиговска

Гиговска е девојка која има со што да се пофали и кога станува збор за талентот за пеење и кога станува збор за физичкиот изглед. Таа на социјалните мрежи секојдневно објавува нови фотографии, со необичен и шок стајлинг, а на секоја од нив зрачи со убавина и уникатност во се што прави.

Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Младата и талентирана пејачка ги изненади своите фанови кога објави дека ослабе дури 25 килограми и сега изгледа подобро од било кога.

фото инстаграм/Антонија Гиговска

Гиговска откри дека ослабела со многу упорност, вежбање, и со промена на начинот на исхрана, а големо влијание на нејзината промена имала и нутриционистот Клаудија Адеми, која им помогна на многу ѕвезди да ослабата, меѓу кои и Ана Бекута и Инди.

фото инстаграм/Антонија Гиговска

Во последното интервју за Бекстејџ после нејзиниот настап во познатата скопска дискотека Гиговска вели дека конечно народот го сменил погрешното мислење за неа.

Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Таа периодов беше актуелна во јавноста после раскинувањето на врската со вокалот на групата Либеро бенд, Иван Јованов, со кого пејачката живееше заедно подолго време.

Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Пред почетокот на Новата Година пејачката се одлучи на голема трансформација.

Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Имено, таа реши да го смени имиџот и да ја скрати долгата руса коса.

Гиговска на социјалните мрежи објави неколку фотографии на кои ја покажа трансформацијата која одлично и’ прилега.

Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

На Инстаграм објави фотографија пред настап во чиј опис напиша:

,,Оваа или старата Антониа”?

Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Веројатно, пејачката упати прашање до нејзините фанови кои не се штедеа и во коментари го пофалија новиот изглед на пејачката!

Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

 

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close