Кафе муабет

Антониа Гиговска заблеска на модна ревија: ,,ДОБИВ КОМПЛИМЕНТИ ДЕКА СУМ УБАВА ТРУДНИЦА – ГОРДО ГО ПОКАЖУВАМ МОЕТО СТОМАЧЕ”

Пејачката заблеска на модна ревија...

Оваа година навистина возбудливо и полна со изненадувања започна за младата пејачка Антониа Гиговска.

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Имено, таа токму на нејзиниот роденден ја сподели веста дека го кажала судбоносното ,,да’’, истовремено споделувајќи и дека е бремена.

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

,,Малечко мое, отсега секој мој роденден ќе го славиме заедно.’’ – напиша Гиговска под фотографиите кои ги објави тогаш на Инстаграм.

 

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

На фотографиите можевме да видиме среќен дечко кој позира со тестот за бременост во уста.

Имено, станува збор за новиот избраник на Антониа, младиот музичар Роберт Спасенцовски.

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Инаку Роберт познат под прекарот Џокер, е дел од нејзниот бенд, и периодот наназад често објавуваа заеднички видеа на Инстаграм.

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Неодамна, во една од нејзините последни објави пејачката  се обрати до фановите и напиша:

„Антониа оди на заслужен одмор неколку месеци. Дојде моментот кога сакам малку да се опуштам и да се посветам на себе и на она што доаѓа…“.

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Но, таа не престанува да биде активна на социјалните мрежи каде што има многу фанови.

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Младата пејачка можевме да ја забележиме и на синоќешната модна ревија на дизајнерката Ива Спасовска.

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Младата и згодна трудница дефинитивно ги украде погледите на присустните со нејзиното издание.

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Таа излезе на сцена и беше задолжена да ги забавува гостите со што и овојпат докажа дека се работи за страшно добар вокал.

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

,,Си добив и комплименти дека сум многу убава трудница, па си викам што убаво било да прошеташ со стомаче. Да живее комбинезонот, немам сега многу избор“ – напиша Антониа на Инстаграм споделувајќи низа фотки.

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Пејачката за оваа пригода беше облечена во црн комбинезон надополнет со ракавици и светкав накит.

Очигледно бременоста и’ годи, Гиговска изгледа прекрасно!

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

 Фото:Инстаграм/Антониа Гиговска

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close