Бременост

Ана Севиќ најмила сурогат мајка: Откриена голема тајна на пејачката- со оваа фотографија ги налути фановите!

Изгледа како никогаш да не се породила...

Пејачката Ана Севиќ на почетокот на март годинава се породи и на свет донесе момче кое таа и нејзиниот сопруг Данијел Недељковиќ го крстија Симеон.

ФОТО: ATA Images

Неполн месец по породувањето, пејачката објави фотографија на која може да се забележи нејзината витка линија.

фото инстаграм/Ана Севиќ

Ана Севиќ за кратко време се врати на старата тежина која ја имаше пред бременоста и покажа дека е во одлична форма, па доби многу комплименти од следбениците на Инстаграм.

фото Инстаграм/Ана Севиќ

„Кога ќе признаеш дека си ангажирала сурогат мајка“, „Каква модна мачка си“, „Совршена како и секогаш“ – беа само дел од многуте коментари на Инстаграм.

фото инстаграм/Ана Севиќ

Ана Севиќ и нејзиниот сопруг Данијел Недељковиќ ја дознаа веста дека повторно ќе станат родители само седум месеци по раѓањето на нивната ќерка Сена. Сознанието дека во семејството ќе дојде момче го разнежни целото семејство.

фото инстаграм/Ана Севиќ

“Оваа вест го израдува целото семејство бидејќи имаа голема желба да добијат момче. Не се старомодни, се работи за емотивна природа. Даниел го загуби својот брат и веста дека во семејството доаѓа неговиот син Недељковиќ ги израдува сите“, изјави за Мондо извор близок до парот.

фото инстаграм/ана севиќ

Симеон е роден на 3 март, а неговата горда мајка неодамна ја објави неговата прва фотографија со која ги разнежни фановите.

фото инстаграм/Ана Севиќ

По тој повод гордиот татко Даниел ја почести ни помалку ни повеќе туку базен во домот.

фото инстаграм/Ана Севиќ

„Ана отсекогаш сакала да има спа центар во својот дом, а Даниел пред да се породи почнал да работи на луксузниот стан во Врачар. Се трудел да заврши се додека Ана не излезе од болница, а се проценува дека за тој луксуз дал речиси 50.000 евра. Ова лето Ана со ќерките и синот ќе може да ужива во приватноста на својот дом на базен, што многу и значи бидејќи Симеон ќе биде мал за некои подалечни дестинации“, открил извор близок до пејачката.

фото инстаграм/Ана Севиќ

Да потсетиме, Данијел Недељковиќ и Ана Севиќ станаа родители на нивната ќерка Сена во 2020 година, а пејачката со пејачот Дарко Лазиќ ја има ќерката Лорена.

фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close