Uncategorized

Ана Севиќ му роди син на сопругот и доби подарок од 50.000 евра: Целото семејство ќе ужива

И ја исполн најголемата желба...

Пејачката Ана Севиќ на 3 март стана мајка по трет пат. По две девојчиња таа го роди синот на кого му го дадоа името Симеон.

фото инстаграм/ана севиќ

Гордиот татко Даниел ја почести ни помалку ни повеќе туку базен во домот.

фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ

„Ана отсекогаш сакала да има спа центар во својот дом, а Даниел пред да се породи почнал да работи на луксузниот стан во Врачар. Се трудел да заврши се додека Ана не излезе од болница, а се проценува дека за тој луксуз дал речиси 50.000 евра. Ова лето Ана со ќерките и синот ќе може да ужива во приватноста на својот дом на базен, што многу и значи бидејќи Симеон ќе биде мал за некои подалечни дестинации“, открил извор близок до пејачката.

фото инстаграм/ана севиќ

Ана пред неколку дена го напушти породилиштето со синот, па сега повторно се заедно.

фото инстаграм/ана севиќ

„Прекрасно сум, прекрасно, најубаво. Бебето е одлично, се вика Симеон“, кратко изјавила Ана, која по излегувањето од породилиште ја пречекал сопругот.

фото инстаграм/Ана Севиќ

Инаку, Ана и Даниел станаа родители на ќерката Сена во декември 2020 година, а со пејачот Дарко Лазиќ пејачката ја има ќерката Лорена.

фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ Ана Севиќ

Луксузен дом

И претходно зборувавме за домот на Ана кој го уреди по свој вкус, а очигледно се грижела за секој детал. Судејќи по нејзините фотографии на Инстаграм – станот е опремен по најнови стандарди.

Фото: Инстаграм/ Ана Севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ

Интересните парчиња мебел, како необичната полица под телевизорот, и интересните уметнички слики на ѕидовите, прават нивниот дом да изгледа светски.

фото инстаграм/ана севиќ

Колку е среќна и задоволна од животот можеме да видиме и од фотографиите каде блеска покрај своите најмили.

фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм
фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close