Кафе муабет

АНАСТАСИЈА ОБЈАВИ ФОТОГРАФИЈА ОД КРЕВЕТОТ НА ГУДЕЉ: Пејачката ужива во домот на Немања, еве со кого се гали!

Уживаат во врската...

Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ уживаат во љубовта, а без разлика што се во врска неполни два месеци, тие се толку заљубени што не се разделуваат.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Покрај Немања, со Анастасија многу време поминува и сестрата на фудбалерот, што укажува на тоа дека целото семејството Гудељ ја прифатило нивната нова потенцијална снаа.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Покрај семејството и пријателите, Ражнатовиќ ги освои симпатиите и на миленичето на Немања, неговата мачка, а наследничката на Цеца споделила со неа фотографии од кревет, пишувајќи дека се најдобри пријатели.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Со оглед на тоа што ги освои симпатиите на целокупното опкружување на Немања Гудељ, би се рекло дека оваа врска е сериозна од самиот почеток.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Инаку Немања Гудељ, важи за момче кое не сака скандал, но она што е познато е дека неодамна ја раскина љубовната врска со Сања Вучиќ, членката на групата Ураган.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Во медиумите се појави веста дека токму поради Анастасија, тој ставил крај на врската со убавата Сања.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Пејачката Сања Вучиќ долго време не сакаше да и открие на јавноста кој и е дечко, а потоа пред неколку месеци потврди дека е познат српски фудбалски репрезентативец.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Сања Вучиќ неодамна за српски Информер истакна дека таа никогаш не била со Немања Гудељ, иако медумите пишуваа дека тие двајца наводно биле во врска шест месеци а раскинале пред еден месец.

Фото Инстаграм/ Сања Вучковиќ

– Знам зошто ми се јавувате и отворено ќе кажам дека нема потреба да бидам лута или разочарана бидејќи јас и Немања сме само пријатели. Многу се сакаме, го познавам целото негово семејство – изјави Сања Вучиќ, членката на „Ураган за Информер, која тврди дека Гудељ и таа се во добри односи, но сепак негира дека биле во врска.

Фото Инстаграм/ Сања Вучковиќ

– Не раскинавме затоа што не бевме ни во врска, но во последно време не се слушавме бидејќи и двајцата имаме многу обврски. Но, останавме во добри односи, зошто да не – продолжи Сања, тврдејќи дека Гудељ и таа се само пријатели.

Фото Инстаграм/ Сања Вучковиќ

Сања исто така се осврнала и на нејзината колешка Анастасија и истакна дека би сакала да сними дует со неа:

Фото Инстаграм/ Сања Вучковиќ

– Зошто да не, никогаш не било спорно дека нешто можеме да снимиме. Важно е на двете да ни легне песната. Јас и Анастасија се познаваме, не пиеме кафе заедно, но се познаваме – искрено изјавила Сања за Информер додавајќи дека моментално е сама и дека тоа и одговара поради обврските:

Фото Инстаграм/ Сања Вучковиќ

– Година и пол сум сама, се посветив на себеси и мислам дека тоа се гледа. Имам многу работа и сега вака ми одговара, се фокусирав на работата. Што се однесува до љубовта, јас сум млада, има време – заклучи членката на „Ураган“.

Фото Инстаграм/ Сања Вучковиќ

Анастасија и Немања се знаат веќе долги години, а љубовната врска ја започнале пред месец дена.
Нивната љубовна приказна започнала преку пријатели, и по неколку заеднички излегувања започнале врска.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

Тој е српски фудбалер кој игра како централен играч од средниот ред за шпанската Севиља и за српската репрезентација.

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

Немања е син на поранешниот играч на белградски Партизан и Нац Бреда, Небојша Гудељ и постар брат на Драгиша Гудељ.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Дечкото на Анастасија е на врвот на листата на најплатени српски фудбалери. Неговата годишна плата во Севиља е 5.650.000 евра.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close