Бебе

Убава вест: На 4 хороскопски знаци оваа есен им се насмевнува бременост

На 4 хороскопски знаци оваа есен им се насмевнува бременоста 

Пролетта  е  време за нови почетоци, кога сè се буди и оживува.На 4 хороскопски знаци оваа есен им се насмевнува бременоста.

Рак

На Раковите навистина не им беше лесно во оваа 2020 година. Имаше многу турбуленции во врската или бракот, па тие мораа да вложат многу напор да се стабилизираат и да направат работите да вункционираат. За среќа, имаше многу сила и љубов за тоа. Сè започна да се подобрува на крајот на летото, па затоа не е неочекувано врвот, во форма на бременост, да се случи на есен.

Девица

Девиците живеат под силно влијание на планетата Меркур која секогаш е скокотлива, но нејзиното влијание сега згаснува. Затоа припадниците на овој знак ќе почнат да размислуваат поинаку. Девиците конечно во главата ќе договорат дека сакаат дете и ќе имаат доволно сила да разговараат за тоа со партнерот. Нивната желба може да се исполни на крајот на годината. Двајцата дефинитивно ќе поминат повеќе време оваа есен.

Овен

Ова лето врската на Овен стана посилна од кога и да е, па тие се, сеедно, во најмала рака, И чувствата само ќе се интензивираат за време на падот. Што значи дека овој огнен знак ќе помине многу време меѓу чаршавите. И позитивниот тест за бременост ќе донесе уште поголема радост, најдоцна на почетокот на зимата.

Вага

Оваа есен, многу Ваги конечно ќе се чувствуваат подготвени да израснат дете. Сите грижи за иднината се чини дека се топат во сè уште топлите денови од септември, и тие ќе бидат целосно фрлени во плановите за проширување на семејството. Затоа, таа нема да чека долго да се појави труднички стомак.

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close